Jdi na obsah Jdi na menu
 


Blok od 1.12.

4. 12. 2014

V bloku od 1.12 2014 začínáme prožívat adventní období. Toto období máme nejraději. V mateřské škole probíhá   klidně , beze spěchu a shonu.  Je naplněno  tvořením, zdobením,  výrobou dárků, užívání si tradic.  

Od pondělí začínáme odpočítávat adventní kalendáře a zapalujeme svíce na věnci.

 Ve čtvrtek 4.12. si utrhneme Barborku a v pátek  5.12.  nás čeká Mikulášská nadílka v MŠ a odpoledne čertění na místním zámku.

Zahrajeme si i na Lucii a pořádně uklidíme všechny hračky , poličky, skříňky  a kouty,  aby  Ježíšek mohlo nadělit  hračky nové.

Pro rodiče připravujeme s dětmi  Malé předvánoční nadechnutí plné písniček, hudby a překvapení.  18. 12. v 16 hodin.   Tento den   pro nás bude slavnostní už od rána a těšíme se, jak si ho společně užijeme.

Pokračujeme ve sbírce pečiva pro zvířecí útulek . Myslet budeme i na ptáčky  a veverky / nashromáždili jsme spoustu oříšků, pravidelně sypeme do krmítka.