• PŘEVLEČENÍ NA ZAHRADU

• NÁHRADNÍ SPODNÍ PRÁDLO (pro menší děti i náhradní tričko a kalhot)

• PLÁŠTĚNKU A BAŤŮŽEK

• BAČKŮRKY ( pantofle zakázány z bezpečnostních důvodů )

•  PYŽAMKO

MILÁ MAMINKO A TATÍNKU

Je nám dobře ve školce a máme tady hodně nových kamarádů.

Rádi bychom se naučily spoustu věcí, ale potřebujeme také Vaši pomoc. Paní učitelky nám hodně pomáhají celý den, jsou však jen dvě a nás je hodně. Tohle nám hodně ulehčí naše učení:

Rozvažte a uvolněte nám tkaničky na botech, tak abychom do nich lehce vklouzli. Pokud je to třeba, mohu mít na svém místě v šatně podepsanou lžíci na boty.

Podepište nám prosím celým jménem všechny naše věci, které nosíme do školky – papučky, oblečení, hračky, pláštěnku batoh, pyžamko, apod. Stačí vodě odolný fix.

Pláštěnky se po použití dávají usušit na stojan u topení. Jakmile uschnou, dejte nám je znovu do batůžku, abychom byly připraveni na vycházku.

Nechte nám prosím v šatně v sáčku nebo v pytlíku náhradní oblečení a spodní prádlo pro případ „ nehody “.

Dejte nám do šatny vždy nějaké oblečení, které si můžeme při

hrách venku ušpinit.

Není lehké obléknout si obtažené ponožky, nebo punčocháče. Pokud ale budeme mít tyto věci volnější, nebo nejlépe z bavlny, půjde to samo.

DĚKUJEME VÁM  VAŠE DĚTI