blok Připravujeme jarmark

13. 11. 2017

V posledním podzimním bloku se tematickou částí: Připravujeme jarmark, začínáme blížit adventnímu období.

Rozsvěcování vánočního stromu v Dolních Kounicích je naplánováno na neděli 3.prosince 2017. Tu neděli odpoledne proběhne v kulturním domě jarmark.  Společně s dětmi stříháme, lepíme, skládáme, balíme, zdobíme….. malé radůstky,  které  na jarmarku za mateřskou školu budeme prodávat. Na všem se podílí děti.

Děti budou  na této akci rovněž  zpívat a pískat. Vybíráme písničky, učíme se využívat doprovodných nástrojků, chovat se na jevišti, pracovat s mikrofonem… Vše je pro nás důležité. Bude to  naše první veřejné vystoupení v tomto školním roce a uděláme vše pro to , aby  dětem i  všem návštěvníkům přineslo radost.