blok od 16.6. - 27.6.2014

17. 6. 2014

V bloku od 16.6. 2014 se budeme věnovat zdraví, významu pohybu pro zdraví.

Využijeme pěkného počasí k pohybovým aktivitám na školní zahradě / průlezky, žebříky, klouzačky … Ve třídě mají děti možnost vytvořit překážkové dráhy z žebříků, laviček, osmiček, oblouků, uni- bloků a zahrát si přitom třeba na hasiče, na vysvobozování kamaráda od zlé čarodějnice…..

Využijeme možnosti míčových her na školní zahradě i téměř zapomenutých pohybových her jako je panák, školka, skákání gumy….

Připravíme si také větší cestu kolem řeky s piknikem v přírodě / 25.6. 2014

Povídat si budeme o prázdninách, jak je prožijeme, na co se těšíme. Na téma Hurá na prázdniny si nakreslíme obrázky.

16.6. a 23.6. 2014 jedem naposledy do plavání.

Navštívíme také ZŠ a prohlédneme si třídy, chodby, šatny…. Vše co děti čeká po prázdninách.

Dokončíme práce s materiály s ESSk.

Blok zakončíme slavnostním rozloučením s předškoláky a zmrzlinkovým hodováním ( 27.6. 2014