blok Já a moje rodina

3. 5. 2017

V bloku III. Jaro voní, části  Já a moje rodina oslavíme svátek nejkrásnější, Den matek

Budeme si povídat o rodině. Kdo do ní patří, jaké jsou vztahy / maminka maminky  je moje babička, sestra maminky je moje teta, její děti jsou moji bratranci a sestřenice…..

Děti určitě znají i jméno maminky a tatínka, jejich povolání. Povídat si budeme i o tom , čím by jednou chtěly být ony.

Tvoření, pískání, zpívání, dramatizace… připravujeme jako překvapení pro maminky a vlastně  celou rodinu.

Svátek  maminek oslavíme Malým hudebním odpolednem 19.5. 2017 v16:30 hodin ( pátek) v klášteře Rosa Coeli. Tento den se budeme také fotit / na tablo, společně, s kamarády, momentky…. Pokud by nám počasí nepřálo, slavnost  přesuneme do kulturního domu.  Rozhodne den před   akcí.