blok 15.2. -28.2.2016

16. 2. 2016

V bloku od 15.2. 2016 / Zima čaruje / Na zvířátka myslíme i v zimě se více  zaměříme na přírodu v zimě.

Navážeme na dosavadní zkušenosti dětí, podzimní aktivity / krmítka na školní zahradě, sbírání do zásoby oříšků pro veverky, pravidelné krmení u řeky, sbírky potravin pro útulky zvířat, které v MŠ každý rok pořádáme.

K tématu si prohlédneme encyklopedie, společně vyhledáme informace na internetu. Na pokračování začneme číst příběhy Hajného Robátka.

Čeká nás spousta tvoření, malování, o zvířátkách se naučíme nové písničky . Také připravíme divadlo pro malé děti Zvířátka a loupežníci.

Ale hlavně, vyjdeme si do přírody, kolem řeky a zvířátkům nějaké dobroty přineseme. Budeme-li  mít štěstí budeme  pozorovat i stopy ve sněhu.