blok :Probuď se zahrádko

3. 4. 2017

Probuď se zahrádko je další části bloku III. Jaro voní

Využili jsme krásného počasí už minulý týden a zahrádku jsme si vyčistili.  Otevřeli jsme konečně tu tajemnou obrovskou bednu, která na nás čekala už od Vánoc. Bylo v ní plno krásných nových hraček na   zahrádku  a do písku. Děti dostaly rovněž nové podložky, aby písek nestudil. Takže nic nebrání krásným hrám venku, kterých se už děti nemohly dočkat.

Všímat si budeme všech změn v přírodě. Jsou téměř každodenní.

Budeme tvořit, zpívat učit se jarní rozpočítadla,  naučíme se novou písničku Březen – nebřezen, naučíme se hrát kuličky…. Vše co k jaru patří. A to je i Knížka Ferdy Mravence.

Ve čtvrtek 6.4. 2017 nás čeká divadelní pohádka v KD  Není drak jako drak. Začátek je v 9:00 hodin.

Při té vší jarní kráse nezapomeneme na blížící se Zápis do první třídy a naši budoucí prvňáčci se na zápis patřičně připraví.