advetní čas

18. 12. 2015

Ve vánočním bloku nazvaném Malé předvánoční nadechnutí si budeme užívat krásnou předvánoční atmosféru.

Společně si nazdobíme stromeček, vyzdobíme školku, namalujeme Betlém s jesličkami.

Čeká nás divadelní představení 15.12. 2015 v 9:30 hodin Vánoční příběh.

Každý den budeme připravovat nějaká  překvapení, dárečky, přání. Vše bude provázeno koledami a pohádkami.

Myslíme i na zvířátka z útulku . V MŠ probíhá  jako každý rok předvánoční  sbírka potravin pro kočičky a pejsky.

Slavnostní den  pátek  18.12. 2015  si budeme užívat už od rána. Děti si mohou přinést pár kousků cukroví,  menu bude rovněž sváteční / dle přání dětí. Určitě nás čeká překvapení pod stromečkem. Po obědě krásná pohádka a odpoledne se budeme nesmírně těšit na vyvrcholení předvánočního času v MŠ – vánoční pozastavení, malé předvánoční nadechnutí, které jsme si pro rodiče připravili. U koťátek v 16:00 hodin a u tygříků od 16:30 hodin.

Přejeme všem krásné , klidné vánoční svátky.